logologo
open button

Tickets

Koop je tickets in Stager of klik op een van de onderstaande ticketopties om direct naar je gewenste ticket te gaan in Stager.

Ticket overzicht

  • Het dagprogramma ticket geeft op 6 november toegang tot meerdere evenementen in verschillende locaties tussen 12-17 in het historische centrum van Den Haag.
  • Avondprogramma tickets geven op 4, 5 en 6 november toegang tot het volledige programma op meerdere podia tussen 18.30 – 00.00 met Korzo theater als centrale festivallocatie.
  • Een passepartout ticket geeft toegang tot beide avondprogramma’s op 5 en 6 november.
  • Speciale evenementen tickets geven toegang tot een apart evenement.
  • Een ticket met CJP korting: festivaltoegang met ticket en CJP kaart. Er zijn CJP tickets voor beide losse avonden, een CJP passepartout ticket voor beide avonden.

Reeds bevestigde artiesten:

  • Avondprogramma 4 november: Warren Ellis
  • Dagprogramma 5 november (speciaal evenement): Colson Whitehead
  • Avondprogramma 5 november: Colson Whitehead, Lisa Weeda, Jesús Carrasco, Agustín Fernández Mallo, Eva van Manen, Hassan Blasim, Alejandro Zambra, Joost van Bellen, Maxime Garcia Diaz, Stephanie Phillips, Adrian Crowley, Sophie Hunger, Theon Cross, Me Rex, Cassandra Jenkins, Big Joanie, Joost van Bellen, James BKS, Olivia Wenzel, Stryder, Suehaylee, Guus van der Steen, Manu ft. Multibeat en Chibi Ichigo.
  • Dagprogramma 6 november: Douglas Stuart, Maxim Osipov, Lies Gallez, Sholeh Rezazadeh, Helena Hoogenkamp, Tamsin Calidas, Lale Gül en Tobi Lakmaker, Neusa Gomes, Levina van Winden, Edna Azulay en Amara van der Elst.
  • Avondprogramma 6 november: Claire Keegan, Willy Vlautin, Bobby Gillespie (Primal Scream), Sasja Filipenko, Richard Powers, Mohamedou Ould Salahi, Jamal Mahjoub, Froukje, CMAT, Stuart A. Staples (Tindersticks), Billie Marten, Ghostpoet, Anthony Joseph, Neue Grafik Ensemble, Anne Soldaat, Saša Stanišić, Annemarie Vlaming, Olivia Wenzel, Natasha Brown, Marta Barone, Jens Meijen, Pajtim Statovci, Auke Hulst, Benzokarim en Gershwin Bonevacia

Tickets voor speciale evenementen

Ticket

Fri 5 Nov

Colson Whitehead

Speciaal evenement

12:30 - 13:30

11

Dagprogramma tickets

Lale Gül

Sat 6 Nov

Theater Pepijn

DAGPROGRAMMA

13:00-14:00

7.5

Tamsin Calidas

Sat 6 Nov

BorderKitchen

DAGPROGRAMMA

15:00-16:00

6

Douglas Stuart

Sat 6 Nov

Onze Ambassade

DAGPROGRAMMA

15:00-16:00

6

Tobi Lakmaker

Sat 6 Nov

Theater Branoul

DAGPROGRAMMA

15:00-15:40

6

Helena, Lies & Sholeh

Sat 6 Nov

Theater Branoul

DAGPROGRAMMA

13:00-13:50

6

Maxim Osipov

Sat 6 Nov

BorderKitchen

DAGPROGRAMMA

13:00-14:00

6

Avondprogramma tickets

Ticket

Thu 4 Nov

Warren Ellis

AVONDPROGRAMMA

20:00 - 21:00

11

Ticket

Fri 5 Nov

AVONDPROGRAMMA

18:30 - 00:00

31

CJP

Fri 5 Nov

AVONDPROGRAMMA

18:30 - 00:00

16

Ticket

Sat 6 Nov

AVONDPROGRAMMA

18:30 - 00:00

31

CJP

Sat 6 Nov

AVONDPROGRAMMA

18:30 - 00:00

16

Passepartout

Fri 5 Nov & Sat 6 Nov

AVONDPROGRAMMA

18:30 - 00:00

51

CJP Passepartout

Fri 5 Nov & Sat 6 Nov

AVONDPROGRAMMA

18:30 - 00:00

26